nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29
Targi SECUREX 2016

W dniach 25-28 kwietnia 2016 roku w Poznaniu odbędzie się 21 edycja targów SECUREX, największych i najbardziej prestiżowych targów branży zabezpieczeń w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Targi te są areną prezentacji nowości rynkowych, ale jednocześnie to miejsce premier rozwiązań przyszłościowych.

Marka targów SECUREX gwarantuje, że każda ich edycja inspiruje rynek. Podczas targów w 2016 roku m.in. kontynuowana będzie prezentacja urządzeń i systemów alarmowych do ochrony przed włamaniem, napadem, kradzieżą (SSWiN), analogowego monitoringu wizyjnego (CCTV), ale także rozwiązań telewizji IP czy elektronicznych systemów zarządzania obiektami - inteligentnego budynku (BMS). Rozbudowany zostanie zakres ekspozycji urządzeń i systemów alarmów oraz zabezpieczeń PPOŻ. Zdecydowanie obszernie zaistnieje temat bezpieczeństwa IT. Joanna Jasińska, wieloletni dyrektor targów SECUREX podkreśla, że problem zabezpieczeń dotyczy wszystkich, dlatego to właściwe miejsce dla firm, które chcą zaprezentować swoje produkty, urządzenia i systemy zabezpieczeń, ponieważ właśnie tutaj znajdą szerokie grono odbiorców.

- Na przestrzeni ostatnich lat branża zabezpieczeń rozwija się w galopującym tempie. Musi się ona dopasować do potrzeb rynku, który nieustannie rozwija się i modernizuje m.in. w zakresie bezpieczeństwa IT, ppoż, systemów alarmowych oraz inteligentnych rozwiązań dla budynków. Temat zabezpieczeń dotyczy każdej gałęzi przemysłu i jest na co dzień obecny w życiu społeczeństwa. – podkreśla Joanna Jasińska, dyrektor targów. - Targi Securex to miejsce prezentacji premierowych systemów i rozwiązań dla ogromnego grona odbiorców. Każda firma potrzebuje zabezpieczenia swojej działalności i informacji jakie systemy będą dla niej optymalne. Od rozwiązań mechanicznych, przez bezpieczeństwo informacji i wykwalifikowane służby, po te coraz bardziej zaawansowane, mobilne.

 

Securex, czyli wielkoformatowe bezpieczeństwo w jakości FullHD

SECUREX to wiodące wydarzenie biznesowe dla branży. Każdorazowo ekspozycja imponuje rozmiarem i różnorodnością prezentowanych produktów. Wachlarz firm oraz asortymentu jest bardzo szeroki. Od zabezpieczeń mechanicznych w postaci zamków, drzwi, bram po spektrum najnowszych osiągnięć z dziedzinie telewizji dozorowej, przez prezentację centrali zarządzających bezpieczeństwem całych obiektów, w tym
np. przeciwpożarowych systemów instalacyjnych, kompleksowych rozwiązań IT, zawierających m.in. wielofunkcyjne kontrole dostępu, aż po centra monitorowania alarmów. To tutaj swoją ofertę prezentują liderzy rynku zabezpieczeń, ale również przedsiębiorstwa, których logo nie jest rozpoznawalne na rynku międzynarodowym, a w swojej ofercie posiadają innowacyjne rozwiązania dla zabezpieczeń budynków lub posiadające np. oprogramowania i systemy użyteczne w procesach zabezpieczania działalności konkretnej branży.  Wynika to z faktu, że od lat organizator targów dostarcza wystawcom zwiedzających, którzy często stają się dla firm klientem  nie jednorazowym lecz powtarzalnym.

 

Poza profesjonalną ekspozycją argumentami, które przyciągają zwiedzających są wydarzenia merytoryczne oraz współpraca organizatora z najważniejszymi w kraju organizacjami i stowarzyszeniami działającymi na polu bezpieczeństwa takimi jak: ministerstwa, Komenda Główna Policji, GIODO, a patronat branżowy nad targami obejmują Polska Izba Systemów Alarmowych, POLALARM Ogólnopolskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Zabezpieczeń Technicznych i Zarządzania Bezpieczeństwem czy Polska Izba Ochrony. Dzięki poparciu administracji państwowej oraz partnerów branżowych targi SECUREX są źródłem fachowej wiedzy, miejscem szkoleń i merytorycznych konferencji, a także wydarzeń specjalnych takich jak: V Mistrzostwa Polski Instalatorów.

 

Aby zabezpieczyć sobie najlepsze ceny i miejsce

warto zgłosić się jeszcze w tym roku. Duże zainteresowanie wystawców targami SECUREX zapowiada, że będzie to wydarzenie znaczącej wagi, w którym udział z pewnością wzmocni zarówno promocję produktów jak i wizerunek firmy. Już dziś wiadomo, którzy liderzy zgłosili swoje uczestnictwo. Na targi SECUREX zapraszają m.in. AAT HOLDING, ALPOL, AMBIENT SYSTEM, AXIS COMMUNICATIONS POLAND, BOSCH, C&C PARTNERS, CANON POLSKA, DAHUA VISION TECHNOLOGY, ELA COMPIL, GUNNEBO POLSKA, HIKVISION POLAND, JANEX INTERNATIONAL, POLON ALFA, PROFICCTV, SATEL, UTC FIRE&SECURITY POLSKA, XTRALIS UK.

Międzynarodowe Targi Poznańskie podkreślają, że doskonałe kontakty, wypracowane przez lata ze środowiskiem fachowców, pozwalają za każdym razem na tworzenie wartościowego merytorycznie i biznesowo wydarzenia, które zawsze prezentuje najwyższą jakość. Takich targów po prostu nie można przegapić, a swój sukces trzeba zabezpieczyć. Im wcześniej tym lepiej. 

Submit
Nie pamiętasz hasła? Załóż konto
Waluty
do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl