Kasety z podwójnym dnem

kasety z podwójnym dnem na dwa zamki to doskonałe zabezpieczenie gotówki biżuterii i dokumentów

Kasety z podwójnym dnem sprawdzą się doskonale, gdy posiadasz kosztowności lub wartościowe dokumenty wymagające przechowywania z zabezpieczeniem. Kasetki te zapewniają ochronę przed kradzieżą lub po prostu chornią przez nieautoryzowanym dostępem. Bilon, banknoty, dokumenty, biżuteria będą tu bezpieczne.

Kasety z podwójnym dnem – w czym są lepsze?

kasety z podwójnym dnem lepiej ochronią zawartość

Podwójne dno w kasetach nie jest dla wielu oczywiste. Stąd wyższość tego typu zabezpieczeń biernych. Zdecydowanie gotówka, czy biżuteria lub dokumenty będą tu o wiele bezpieczniejsze. Dodatkowo korpus może być chroniony podwójnym zamkniem co sprawi, że dostęp do wnętrza będzie możliwy gdy właściciele obu kluczy będą jednocześnie je otwierać. Jeśli natomiast zdecydujesz się samemu dysponować obydwoma kluczami, to taka kaseta będzie na pewno trudniejsza do otworzenia niż jednozamkowa.

Polecamy zakup kaset tego typu, bez względu, czy mówimy o użytku domowym, czy w firmie. W domu masz pod ręką, a jednocześnie zabezpieczone przedmioty, a w firmie możesz dysponować bez przeszkód małą gotówką, czy tymczasowo przechowywać dokumenty firmowe. Jeśli natomiast wystarczą Ci kasety z pojedynczym dnem to mamy w sprzedaży także takie.