SKLEP INTERNETOWY

LOGOWANIE

NEWSLETTER

Zapisz się a raz na miesiąc otrzymasz na swoją skrzynkę pocztową najważniejsze informacje z portalu. Wybierz format wiadomości:

Współpraca

Celem projektu PolskieSejfy.pl jest stworzenie w polskim Internecie miejsca, które skupiać będzie firmy ściśle związane z branżą zabezpieczeń pasywnych. Naszą misją jest przede wszystkim zwiększenie konkurencyjności i promowanie najlepszych przedsiębiorstw działających na rynku krajowym oraz wsparcie w budowaniu szerokiej sieci kontaktów biznesowych. Mamy także nadzieję, że PolskieSejfy.pl staną się platformą wzajemnej komunikacji zarówno dla fachowców z branży, jak i potencjalnych Klientów.
 
Zadaniem portalu jest również dostarczanie najświeższych informacji na temat nowinek technologicznych i produktowych w zabezpieczeniach mechanicznych, istotnych dla branży wydarzeń biznesowych oraz gromadzenie praktycznej wiedzy z zakresu użytkowania prezentowanych produktów.
 
Nasze zaproszenie do współpracy skierowane jest do:
 
  1. Producentów, którzy mają możliwość umieszczenia w portalu szczegółowych informacji na temat firmy, obejmujących nie tylko aktualną ofertę, ale także historię powstania przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim obecne osiągnięcia i plany na dalszy rozwój.
  2. Dystrybutorów, przedstawicieli producentów, mogących w pełni zaprezentować swoją ofertę, lokalizację i zakres działania.
  3. Fachowców specjalizujących się w serwisie i naprawach sejfów i kas pancernych oraz wszelkiego rodzaju innych urządzeń bankowych typu wrzutnie nocne, drzwi skarbcowe, skrytki depozytowe. Tutaj mogą zaprezentować się także firmy realizujące nietypowe usługi takie jak awaryjne otwieranie sejfów, transport i wnoszenie, leasing sejfów czy renowacja zabytkowych urządzeń. Naszym celem jest stworzenie ogólnokrajowej bazy specjalistów, z podziałem na obszary wojewódzkie i wyszczególnionym zakresem specjalizacji swojej działalności.
 
Przygotowany został dział „Przetargi i zlecenia”, w którym zamieszczane będą wyselekcjonowane informacje o aktualnych przetargach i zamówieniach publicznych na zakup produktów i usług oferowanych przez firmy zarejestrowane w naszym portalu. Ponadto, każdy użytkownik i gość portalu PolskieSejfy.pl może za darmo umieścić swoje zlecenie lub zapytanie ofertowe.
Jeżeli Państwa firma poszukuje nowych pracowników, takie ogłoszenie można zamieścić w dziale „Oferty pracy”. Przygotowywane „Kalendarium wydarzeń” pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie ważne dla branży i jej pracowników informacje o prowadzonych szkoleniach, konferencjach czy odbywających się targach.

W „Bazie wiedzy” nasi Czytelnicy znajdą wyjaśnienia pojęć związanych z sejfami, procesem ich certyfikacji, a także szereg porad technicznych dotyczących korzystania z zakupionych produktów.
Ważnym działem, skierowanymi w szczególności do Klientów detalicznych, jest Forum dyskusyjne. Osoby nie mające wcześniej styczności z produktami typu sejf, kasa pancerna nie są biegłe w związanej z nimi terminologii. Jak dobrać dobry sejf na miarę swoich potrzeb?  Kiedy zakup sejfu jest niezbędny? Czym różnią się poszczególne produkty? Takie i wiele innych pytań zadają sobie osoby, które chcą kupić pierwszy sejf do swojego domu lub biura. Forum jest platformą bezpośredniej komunikacji między Klientem a branżowymi fachowcami, którzy mogą na te pytania szybko odpowiedzieć i potrafią udzielić profesjonalnej porady technicznej.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!